ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Stanowisko:
Asystent w Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów (faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych)
  • Wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów z nimi związanych
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Rozliczanie transakcji magazynowych
  • Udział w procesie zamykania miesiąca /roku
  • Udział w inwentaryzacji
  • Wsparcie działu księgowości w bieżących pracach
  • Zastępowanie innego pracownika na stanowisku administracyjnym w przypadku jego nieobecności

Wymagania:

  • Rok doświadczenia w obszarze księgowości
  • Wykształcenie ekonomiczne lub ukończony kurs księgowości
  • Elementarna znajomość teoretycznych aspektów rachunkowości
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w księgowości
  • Rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELJAKO-AL. Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie (05-120) przy ul. Olszankowej 47 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacyjnych prosimy wysyłać na adres sekretariat@eljako-al.pl

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

PL | ENG | FR | DE