Image

NASZE ATUTY

JAKOŚĆ PRODUKCJI

Od początku powstania dewizą firmy ELJAKO-AL są najwyższe standardy jakości produkcji, co potwierdza certyfikowany przez wiele lat proces działający zgodnie z systemem zarządzania ISO 9001 i obecny system jakości.

Zachowanie należytej jakości i powtarzalności produkcji w naszych zakładach poprzez zastosowanie odpowiedniego parku maszyn w tym również CNC, pozwala na spełnienie wysokich norm dla tolerancji oraz jakości wykonywanych elementów.

Pozwala to bezproblemowo realizować najbardziej poważne wyzwania inżynierskie. Przykładem jest siedziba publicznej Telewizji Polskiej z unikalnym dachem nad holem głównym oraz specjalną fasadą szklaną i wentylowaną, gdzie Firma ELJAKO-AL wykonała kompleksową dokumentację techniczną elewacji, prefabrykację i montaż elementów w systemach JANSEN VISS, SCHŰCO, RHEINZINK i ALUCOBOND i elementów kamiennych.

Image

PROFESJONALNY MONTAŻ

Dzięki elastycznie dobieranym ekipom montażowym posiadającym wieloletnie doświadczenie w wymagających projektach budowlanych – ELJAKO-AL od lat gwarantuje dynamiczną i zgodną z harmonogramem realizację kontraktów.

Teraźniejszość pokazuje, że czas realizacji jest dla wszystkich uczestników procesu budowlanego niezmiernie istotnym elementem. Każdy zoptymalizowany organizacyjnie projekt z dużym prawdopodobieństwem jest powodzeniem Inwestycji.

Mamy tego świadomość i nasz zespół realizacyjny pracuje nad optymalną organizacją montaży na każdej budowie co przekłada się później na odpowiednie czasy montażu.

Przykładem budowy prowadzonej pod dużą presją czasu jest 195 metrowy budynek biurowy SKYLINER, z kompleksową realizacją 28 tys. m2 fasad w tempie jednego piętra na tydzień, przy bardzo małym placu budowy wymagającym wyjątkowej sprawności logistycznej i dostaw on-time.

Image

WSPARCIE TECHNICZNE

Profesjonalny zespół inżynierów ELJAKO-AL gwarantuje sprawną i kompleksową realizację najbardziej ambitnych projektów architektonicznych oraz skuteczne wsparcie merytoryczne dla biur projektowych.

Przykładem projektu wymagającego ścisłej współpracy ELJAKO-AL z architektem, biurem projektowym i inwestorem oraz przygotowania różnorodnych wersji technicznych i wizualnych oraz ich optymalizacji w bardzo krótkim czasie – jest fasada segmentowa na budynku WIDOK TOWERS o wysokości 100 metrów realizowana w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Stolicy Polski.

Fasada modułowa budynku została zaprojektowana w dedykowanym systemie z innowacyjną technologią uszczelnienia elementów, zapewniającą efektywny montaż oraz gwarantowaną szczelność elewacji 1200 Pa.

Image

LOJALNY DOSTAWCA

Kluczową wartością dla firmy ELJAKO-AL jest długofalowe zaufanie i satysfakcja Klientów, którzy w konsekwencji realizują z nami kolejne, coraz bardziej wymagające inwestycje.

W okresie trzech dekad ELJAKO-AL wykonała ponad pół miliona metrów kwadratowych różnorodnych fasad i konstrukcji dla kilkunastu wiodących inwestorów i generalnych wykonawców w kraju i za granicą, ugruntowując swoją pozycję jako wiarygodny i solidny partner w biznesie.

Do licznych przykładów wieloletniej współpracy można zaliczyć takich Inwestorów jak TORUS, S+B, czy WHITE STAR REAL ESTATE.

Tylko w stolicy można obejrzeć kilkadziesiąt przykładów budynków referencyjnych z całego okresu działalności firmy, zarówno skomplikowane fasady modułowe, wentylowane i strukturalne, zadaszenia oraz szereg innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do budynków.

PL | ENG | FR | DE