WYRÓŻNIENIE W RANKINGU MIESIĘCZNIKA FORBES FORUM FIRM RODZINNYCH 2022

Podczas Gali Forum Firm Rodzinnych Forbesa w Warszawie, która odbyła się 11.10.2022 roku, Eljako-al Sp zo.o. otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes Forum Firm Rodzinnych 2022 w kategorii firm o przychodach 100 mln PLN w województwie Mazowieckim.

Traktujemy to wyjątkowe wyróżnienie jako zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszej Firmy.

11 października 2022

WYRÓŻNIENIE HONOROWE W KONKURSIE „OBIEKT ROKU W SYSTEMACH ALUPROF” 2022

Podczas Gali finałowej IV edycji konkursu „Obiekt Roku w Systemach Aluprof” która odbyła się 8 września 2022 w Warszawie. W jej trakcie wyłonione zostały najciekawsze budowle architektoniczne, w których zastosowano systemy aluminiowe Aluprof.

ELJAKO-AL Sp. z o.o. otrzymało wyróżnienie honorowe za obiekt Mennica Legacy Tower.

Traktujemy to wyjątkowe wyróżnienie jako zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszej Firmy.

8 września 2022

SKYLINER ODDANY DO UŻYTKU

Flagowy wieżowiec firmy KARIMPOL z 35 tys. m2 elewacji wykonanej w całości przez firmę ELJAKO-AL – uzyskał w pierwszych tygodniach 2021 pozwolenie na użytkowanie.

Pierwsi najemcy do budynku pod nowym adresem Prosta 67, zaczną się wprowadzać w połowie bieżącego roku.

6 marca 2021

FORMAT NABIERA KSZTAŁTU

Pomimo zmiennych warunków pogodowych prace fasadowe idą bez przeszkód.

Elewacja budynku FORMAT w gdańskiej Oliwie, realizowana dla firmy TORUS Sp. z o.o. Sp. k., zaczyna przybierać docelową formę zewnętrzną.

23 lutego 2021

NAGRODA DLA MENNICA LEGACY TOWER

Kompleks biurowy MENNICA LEGACY TOWER zwyciężył w plebiscycie European Property Awards, otrzymując tytuł najlepszej inwestycji w Europie w kategorii „Commercial High-Rise Architecture”.

Gratulacje dla naszego Partnera Biznesowego!

9 lutego 2021

17 grudnia 2020

SÜDKREUZ OFFICES BERLIN – CERTYFIKACJA

W projekcie SÜDKREUZ OFFICES Berlin, firma ELJAKO-AL zakończyła testy techniczne fasad i stolarki aluminiowo-szklanej prowadzone wspólnie z firmami ALUPROF oraz WINKHAUS.

W dwóch wiodących niemieckich Instytutach zostało pozytywnie zaliczone wszystkie 8 serii testów, między innymi badania typu ATT, antywłamaniowe RC2, akustyki Rw, bocznego przenoszenia dźwięku oraz odporności okna przed upadkiem.

Gratulujemy całemu Zespołowi projektowemu ELJAKO-AL oraz naszym Partnerom!

3 grudnia 2020

TYTUŁ LIDERA RYNKU STOLARKI 2020

Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki on-line w dniach 17-19 listopada -firma ELJAKO-AL. Sp. z o.o. została uhonorowana prestiżowym tytułem LIDERA
RYNKU STOLARKI 2020 w kategorii Dynamika Wzrostu Sprzedaży.

Traktujemy to wyjątkowe wyróżnienie jako zobowiązanie do dalszego doskonalenia naszej Firmy w kompleksowej realizacji zaawansowanych projektów fasadowych oraz partnerskiej współpracy z naszymi Klientami.

Dziękujemy za to wyróżnienie całemu Zespołowi Firmy.

20 listopada 2020

SKYLINER – OSTATNIE PRACE FASADOWE

Dobiegają końca prace elewacyjne przy budynku biurowym SKYLINER zlokalizowanym w Warszawie przy rondzie Daszyńskiego. Szklano-aluminiowa elewacja 200-metrowego wieżowca, szczególnie efektownie wygląda w świetle zachodzącego jesiennego słońca.

5 października 2020

FORMAT GDAŃSK – PRACE W TOKU

Trwają prace przy montażu fasady na budynku FORMAT w Gdańsku kompleksowego realizowanego przez ELJAKO-AL. dla firmy TORUS Sp. z o.o. Sp.k.
Pierwsze efekty będą wkrótce widoczne.

01 września 2020

SŰDKREUZ OFFICES W BERLINIE

Kolejny projekt ELJAKO-AL to elewacja 8-kondygnacyjnego kompleksu dwóch budynków biurowych SŰDKREUZ Offices w Berlinie, realizowana dla belgijskiej Grupy WILLEMEN. Projekt przewiduje wykonanie ponad 10 tys. m2 fasad okiennych elementowych w dwóch wersjach architektonicznych oraz 1,5 tys. m2 fasad klasycznych w części parterowej budynków. Obecnie trwają prace projektowe. Rozpoczęcie prac na budowie planowane jest w miesiącach wakacyjnych.

28 maja 2020

WIDOK TOWERS – ZAKOŃCZENIE PRAC FASADOWYCH

Firma ELJAKO-AL zakończyła właśnie montaż fasady elementowej na budynku WIDOK TOWERS, powstałym w miejscu dawnego warszawskiego Universalu. Nowoczesny biurowiec w połączeniu z odrestaurowaną Rotundą, nadały zupełnie nowy charakter znanemu skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Marszałkowską.

5 marca 2020

FORMAT – NOWY PROJEKT W GDAŃSKU

W II kwartale ELJAKO-AL rozpocznie kompleksową realizację elewacji kolejnego budynku biurowego FORMAT, zleconą przez gdańskiego Developera firmy TORUS Sp. z o.o. Sp.k. Projekt obiektu, powstającego przy ulicy Droszyńskiego w Gdańsku, został przygotowany przez pracownię APA Wojciechowski.

18 luty 2020

ALCHEMIA – ZAKOŃCZENIE IV ETAPU PRAC

Początkiem roku został oddany do użytku IV etap rozbudowy nowoczesnego kompleksu firmy TORUS zaprojektowany przez studio APA Wojciechowski, a zlokalizowany w dzielnicy Gdańsk-Oliwa. Firma ELJAKO-AL wykonała ponad 15 000 m2 różnego typu fasad, przeszkleń i okładzin z paneli z płyt kompozytowych, jak również żaluzje, siatki cienko-ciągnione i ceramiczne elementy wykończenia elewacji.

4 luty 2020

PROGRAM PRAKTYK 2020 W ELJAKO

Wszystkich studentów kierunków budowlanych serdecznie zapraszamy do odbycia praktyki w naszej Firmie, mogących być idealnym początkiem kariery zawodowej. Oferujemy Państwu:

  • 12-tygodniową bezpłatną praktykę pod okiem dedykowanego opiekuna
  • Pracę bezpośrednio przy realizacji dużych kontraktów budowlanych
  • Współpracę z najlepszymi fachowcami w branży
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Szczegóły w Dziale KARIERA. Serdecznie zapraszamy!

21 stycznia 2020

MENNICA – ZAKOŃCZENIE GŁÓWNEGO ETAPU PRAC

Na wysokiej wieży biurowca zakończył się montaż fasad elementowych i obecnie na inwestycji trwają prace wykończeniowe i porządkowe. Dwa budynki MENNICA LEGACY TOWER poprzez unikalny projekt architektoniczny, szybko stają się nowym rozpoznawalnym elementem krajobrazu warszawskiej Woli.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego FILMU z tej inwestycji.

7 stycznia 2020

SKYLINER – MONTAŻ FASADY ELEMENTOWEJ

Na przełomie roku został zakończony montaż części głównej fasady elementowej 195 metrowego wieżowca SKYLINER przy rondzie Daszyńskiego. Obecnie rozpoczyna się konstrukcja najwyższej skośnej części budynku, która zostanie zakończona efektownym szklanym pióropuszem. A już teraz o wchodzie słońca z poziomu 33 piętra rozpościera się imponujący widok na panoramę Warszawy.

23 grudnia 2019

WIDOK TOWERS – MONTAŻ FASADY ELEMENTOWEJ

Na biurowcu WIDOK TOWERS zostają zamontowane ostatnie elementy fasady segmentowej na głównym trzonie budynku. Na pierwsze tygodnie roku 2020 zaplanowano zwieńczenie fasady wieżowca dwukondygnacyjnymi segmentami aluminium-szkło oraz równocześnie montaż fasady na podium biurowca.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego FILMU z tej inwestycji.

10 grudnia 2019

SKYLINER – MONTAŻ FASADY ELEMENTOWEJ

Zlokalizowany przy rondzie Daszyńskiego budynek biurowy SKYLINER jest połączeniem skomplikowanego projektu technicznego i dużej presji czasu, gdzie ELAJKO-AL kompleksowo wykonuje ponad 28 tys. m2 fasad. Dolna część budynku została już wykonana w technologii słupowo-ryglowej, natomiast piętra ponad kondygnacją techniczną realizowane są w technologii elementowej. Postęp prac jest codziennie widoczny dla mieszańców stolicy – firma ELJAKO-AL montuje tam ponad 100 elementów tygodniowo.

19 listopada 2019

WIDOK TOWERS (J44) – MONTAŻ PIĘTRA TECHNICZNEGO


Dobrym przykładem powstającego warszawskiego wysokościowca wymagającego ścisłej współpracy inwestora, architekta, biura projektowego oraz wykonawcy jest fasada segmentowa na 100–metrowym budynku J44 WIDOK TOWERS. Na inwestycji o tajemniczym kryptonimie J44, usytuowanej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji stolicy, na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Marszałkowską, w miejscu dawnego biurowca Uniwersalu – firma ELJAKO-AL wykonuje właśnie montaż pietra technicznego, znajdującego się w połowie wysokości budynku.

5 listopada 2019

MENNICA LEGACY TOWERS – MONTAŻ FASADY LINOWEJ

Na budynku MENNICY firma ELJAKO-AL jako konsorcjant z firmą ALUPROF S.A. kompleksowo wykonuje m.in. 17 000 m2 złożonej elewacji segmentowej.

Dużym wyzwaniem innowacyjnym i technologicznym było wykonanie w ostatnich tygodniach na podium dużej wieży, 1200 m2 fasady szklanej o wysokości 12 m. Jako konstrukcję nośną zastosowano 32 nierdzewne liny stalowe o średnicy 42 mm naprężone siłami od 20 do 60 ton każda. Konieczność całościowego projektowania rozwiązań technicznych i dedykowanych elementów kotwiących, stawia tę realizację w gronie unikalnych na skalę europejską, a końcowy efekt lekkiego przeszklenia okazałego lobby już teraz robi duże wrażenie architektoniczne.

22 października 2019

SKYLINER – MONTAŻ PODIUM

Na podium 195 metrowego budynku biurowego SKYLINER, gdzie znajdzie się okazałe lobby – ELJAKO-AL zakończyło się właśnie montaż 20 metrowej fasady strukturalnej ze szkleniami o dużych gabarytach. Wewnątrz holu głównego znajdzie się ściana z betonu architektonicznego oraz imponujące schody, pełniące również w przyszłości rolę miejsca do odpoczynku, spotkań i wypicia kawy. Cały budynek ma zostać oddany do użytku Już w przyszłym roku, bardzo dobrze wpisując się architektonicznie w panoramę nowej Woli.

8 października 2019

PL | ENG | FR | DE